live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Миколаївщині на 13 дільницях повторно перерахували бюлетені


фото: REUTERS
На Миколаївщині через помилки, недотримання порядку транспортування та зберігання виборчої документації довелося повторно перераховували бюлетені на 13 виборчих дільницях

Про це заявив координатор спостереження за виборами у Миколаївській області ГО "Опора" Дмитро Баштовий, повідомляє Укрінформ.

"На Миколаївщині повторно перераховували бюлетені на 13 виборчих дільницях. Найбільш розповсюдженими причинами перерахунку голосів є механічні помилки, недотримання порядку транспортування та зберігання виборчої документації, неуважність членів ДВК. На одній з ОВК невідома жінка викрала один примірник протоколу", - повідомив Баштовий.

Зазначається, що окружна виборча комісія №128 призначила повторний підрахунок голосів виборців на дільниці №480799 через те, що був порушений порядок транспортування документації. За словами членів дільничної виборчої комісії, сталася прикрість: голова ДВК, чоловік поважного віку, просто забув заклеїти пакет.

ОВК №129 перерахувала бюлетені з дільниці №480911 тому, що 1 квітня біля її приміщення до членів ДВК підійшла невідома жінка, яка представилася членом окружкому та попросила передати їй протоколи ДВК. Тоді відкрила пакет, дістала звідти перший примірник протоколу і втекла. Її досі шукають, йдеться у повідомленні.

Баштовий наголосив, що на ТВО №127, №130 та №131 відбувався перерахунок бюлетенів через помилки в заповненні протоколу. На восьми дільницях ТВО №132 це сталося тому, що комісія завчасно погасила протоколи або не дотрималась порядку транспортування виборчої документації.

"Перерахунки бюлетенів на окружних виборчих дільницях затягнули процес встановлення підсумків голосування. Це може свідчити про недостатній рівень підготовки деяких членів ДВК", - зазначив представник "Опори".

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати