live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українцям пропонують зібрати книжки для шкіл у зоні ООС

Голова громадської організації "Розумне майбутнє нації" Ганна Горбань закликала українців з усього світу долучитися до другого етапу акції зі збору книжок для дітей у зоні ООС "Спільне майбутнє через спільні книжки”

Про це повідомляє "Укрінформ". 

Передавати можна казки, шкільну літературу для дітей, енциклопедії, поезію. Усі книжки можуть бути будь-якою мовою.

"Моя громадська організація створена задля допомоги дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, а також перебувають у групі ризику. Саме тому допомога цим дітям є найважливішою для моєї організації. По-друге, українська нація - це дуже розумні люди, і ще з самого дитинства мені моя матуся казала, що ти маєш дуже багато читати, ти маєш дуже багато навчатися задля того, щоб ти сама керувала своїм життям, щоб ти сама обирала свій життєвий шлях", - зазначила Горбань.

Вона зауважила, що наразі на території ООС величезна кількість дітей, які не мають змогу піти і купити бажану книжку. Але, за її словами, дітям обов'язково необхідно навчатися для їхнього світлого майбутнього.

"Я просто розумію, що якщо і надалі наші діти будуть навчатися, і жити в таких умовах, то багато з них захочуть емігрувати. Але еміграція це таке питання, вони виїдуть з країни неосвіченими, і ким вони будуть, вони будуть прислуговувати іншим націям, як це, на жаль, буває. Але я хочу, щоб наші діти залишалися в нашій країні, розвивалися, тому що наша нація - це спеціалісти, які цінуються в усьому світі", - сказала Горбань.

За її словами, акція має на меті не тільки привезти книжки дітям, а й об’єднати людей не тільки через спільні книжки, а ще й через спільні емоції та почуття.

"Для дітей, які зараз перебувають у тому пеклі, ви розумієте, що для них взяти в рученята книжечки, де будуть описані якісь пригоди, якесь фентезі, це місточок між тим адом, в якому він живе, до тих можливостей, які він може отримати в своєму житті. Саме тому, ми збираємо книжки, тому що український потенціал має розвиватися", - додала голова організації "Розумне майбутнє нації".

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати