//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада погодила проведення в Києві Парламентської асамблеї НАТО


фото: radiosvoboda
25 квітня Верховна Рада України прийняла постанову №10091 про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору

Про це повідомляє Еспресо.TV

За відповідне рішення з другої спроби проголосували 235 з 345 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Постановою передбачається провести весняну сесію ПА НАТО в період з 22 по 25 травня 2020 року у Києві. Також передбачено утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення весняної сесії ПА НАТО. Головою Організаційного комітету призначається голова Верховної Ради України.

Постановою затверджується склад Організаційного комітету, згідно з переліком посад, і надаються повноваження голові Організаційного комітету, у разі необхідності, вносити зміни до складу комітету.

Організаційний комітет в двотижневий термін повинен затвердити план заходів з підготовки та проведення весняної сесії ПА НАТО.

Крім того, Кабінет міністрів України у двотижневий термін повинен визначитися щодо участі відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в підготовці і проведенні весняної сесії ПА НАТО і забезпечити своєчасне фінансування передбачених в кошторисі ВР на 2020 рік видатків на проведення цієї сесії.

новини партнерів

‡агрузка...

27 травня, 2019 понеділок

27 травня, 2019 понеділок

26 травня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати