live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада погодила проведення в Києві Парламентської асамблеї НАТО


фото: radiosvoboda
25 квітня Верховна Рада України прийняла постанову №10091 про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору

Про це повідомляє Еспресо.TV

За відповідне рішення з другої спроби проголосували 235 з 345 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Постановою передбачається провести весняну сесію ПА НАТО в період з 22 по 25 травня 2020 року у Києві. Також передбачено утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення весняної сесії ПА НАТО. Головою Організаційного комітету призначається голова Верховної Ради України.

Постановою затверджується склад Організаційного комітету, згідно з переліком посад, і надаються повноваження голові Організаційного комітету, у разі необхідності, вносити зміни до складу комітету.

Організаційний комітет в двотижневий термін повинен затвердити план заходів з підготовки та проведення весняної сесії ПА НАТО.

Крім того, Кабінет міністрів України у двотижневий термін повинен визначитися щодо участі відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в підготовці і проведенні весняної сесії ПА НАТО і забезпечити своєчасне фінансування передбачених в кошторисі ВР на 2020 рік видатків на проведення цієї сесії.

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати