Апеляційний суд відмовив у знятті арешту на активи Коломойського
Київський апеляційний суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Націаонального банку України щодо зняття арешту з активів компаній, пов’язаних з колишнім власником Приватбанку Ігорем Коломойським
Про це повідомляє Finbalance з посиланням на дані судового реєстру.
Суд зберіг арешт активів, які були передані "приватівцями" в іпотеку/заставу для НБУ як забезпечення боргів Приватбанку з рефінансування.
Під арешт потрапили майже 1,3 тис одиниць залізничного рухомого складу, зерновий термінал "Бориваж", завод "Біола", офісна будівля в м. Києві, яку орендує телеканал "1+1", літак Boeing 767-300, ангар для обслуговування літаків, 34 земельні ділянки в Одеській області, а також численна нерухомість.
У ході судового процесу НБУ наполягав, що лютневий арешт "приватівських" активів підлягає скасуванню, враховуючи, що Печерський райсуд м. Києва у 2017 році вже накладав арешт на те саме майно.
Крім цього, повторний арешт активів Коломойського "унеможливлює здійснення задоволення його вимог за рахунок предмету іпотеки (застави), в тому числі шляхом реалізації позасудового способу звернення стягнення".
Читайте також: Чим загрожує Україні рішення суду про незаконність націоналізації ПриватБанку. Пояснення Сергія Фурси
-
Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації "ПриватБанку".
-
Громадський рух "ЧЕСНО" повідомив, судді, які визнали незаконною націоналізацію "ПриватБанку" та задовольнили позов мільярдера Ігоря Коломойського до Нацбанку та Кабміну, є недоброчесними.
-
Президент Петро Порошенко заявив, що перемога на виборах Володимира Зеленського призведе до повернення "ПриватБанка" олігарху Ігорю Коломойському та масової втрати коштів українцями.
-
20 квітня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку на 9,2 млрд грн.
-
Скасування націоналізації ПриватБанку призведе до зриву програми співпраці з МВФ та скорочення взаємодії України з іншими міжнародними фінансовими інституціями, вважають аналітики рейтингового агентства Moody's.
-
Екс-очільниця Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що у разі скасування націоналізації ПриватБанк можуть ліквідувати.
- Актуальне
- Важливе