live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Сінгапурі будуть саджати у в'язницю за розповсюдження фейків

Сінгапурський парламент прийняв закон про боротьбу з фейковими новинами

Про це повідомляє Al Jazeera.

Закон дозволяє держорганам вимагати внесення правок або видалення контенту, а також блокувати сайти, що поширюють недостовірну суспільно значиму інформацію.

Крім того, він встановлює кримінальну відповідальність за умисне поширення фальшивої інформації з максимальним покаранням у вигляді взяття під варту до 10 років і штрафу в розмірі до 1 млн сінгапурських доларів (735 тис. доларів).

"Закон Про захист від поширення в інтернеті фейкової інформації та маніпуляцій не є політичним інструментом по зміцненню влади правлячої партії [Партії Народної Дії - ред.]. Це спосіб формування суспільства, яке повинно бути в Сінгапурі", - сказав міністр внутрішніх справ Кей Шанмугам.

За його словами, "новий закон надасть уряду інструменти для боротьби з помилковими висловлюваннями в інтернеті, які за лічені хвилини можуть завдати непоправної шкоди".

Критики стверджують, що закон надає державним органам безпрецедентну владу і стримує свободу слова, і вважають, що обов'язок по визначенню недостовірної інформації в останній інстанції має бути покладений на приватний сектор.

У цьому контексті видання зазначило, що в рейтингу свободи преси Сінгапур зайняв 151 місце з 180.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати