live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вакарчук представив команду своєї партії "Голос"


фото: facebook/vladislav.krasinskiy
16 травня лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук презентував команду своєї партії "Голос", з якою піде на парламентські вибори

Вакарчук представив команду 16 травня, повідомляє Еспресо.TV

Зокрема, до складу партії увійшли:

  • Юлія Клименко, екс-заступниця міністра економіки. 

Серед її успіхів, за словами Вакарчука, як колишньої чиновниці є таке: усунуто понад 100 бар’єрів для бізнесу; розроблено і подано на розгляд Кабміну стратегію державної політики у сфері малого і середнього бізнесу; підписано програму Європейського Союзу на суму 95 млн євро для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні; підписано програму ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу обсягом 2,3 млрд євро; підготовлено і запроваджено реформу системи нагляду (контролю), підготовлено закони для їхнього подальшого ухвалення парламентом; розроблено і затверджено процедури та політики в секторі надання державних послуг; проведено реформу Міністерства тощо. 

 

  • Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна.

Він працював радником у Секретаря РНБО, спікера Верховної Ради України. Також він був співавтором антикорупційної реформи в Україні. Разом з іншими активістами вимагав створення антикорупційного суду.

 

 

 

 

  • Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії. 

Він уперше в Україні виконав низку складних кардіологічних операцій, а також працював над створенням реперфузійних центрів, де проводять безоплатне коронарне стентування. 

 

 

 

 

 

 

  • Андрій Шараскін, актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт.

Від початку серпня 2014 до січня 2016 року він є учасником російсько-української війни. Від 2016 року - заступник командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. 

 

 

 

 

 
  • Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтер, виконувачка обов'язків голови Одеської ОДА 2016-2017 років.

Вона стала в.о. голови ОДА у 26 років. Бобровська є співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ. 

 

 

 

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати