live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Секс між майбутніми "марсіанами" і землянами може бути небезпечним. Чому

Професор Університету Райса Скотт Соломон впевнений, що людство зможе організувати колонії на Марсі до 2050 року, але еволюція зробить секс між колонізаторами Марса і жителями Землі небезпечним

Про це пише Inverse.

"Темпи еволюції залежать від того, наскільки сильну перевагу у виживанні дасть та чи інша мутація. Якщо ця перевага складе від 50% і більше, то нові гени будуть передаватися з величезною швидкістю", - каже дослідник.

На думку Соломона, серед змін, які чекають на перших "марсіан" є ущільнення кісток, які будуть необхідні, щоб подолати гравітацію Марса (вона становить лише третину від гравітації Землі).

До того ж, колонізатори можуть стати більш короткозорими а їх шкіра змінить тон, щоб пристосуватися до високого рівня радіації на планеті.

Одна з головних змін, на думку вченого, стосуватиметься імунної системи - в стерильному середовищі без земних мікроорганізмів людям просто не потрібен буде механізм для боротьби з ними.

Саме остання зміна може призвести до того, що секс з землянами стане для дітей марсіанських колоністів смертельно небезпечним. Соломон впевнений. що нездатність створювати сім'ї і відправляти потомство туди і назад сильно ускладнить відносини між жителями двох планет, і думати над вирішенням потенційної проблеми потрібно вже зараз.

"Якби я планував людське поселення на Марсі, я б відправив туди сотні тисяч людей з максимальним генетичним розмаїттям", - міркує Соломон.

Він додає, що генетичні ознаки перших поселенців багато в чому визначають траєкторію розвитку всього виду. Якщо відправити на Марс фізично розвинених людей, то їх потомство буде більше схильним до фізичної сили, ніж земляни.

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати