live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Супрун порадила медикам, як добитися підвищення зарплат

Українські медики мають вимагати збільшення заробітних плат у головних лікарів медичних закладів або у керівників місцевої влади

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє в ВВС.

"Ми даємо всю інформацію. Кожен лікар може побачити на сайті НСЗУ, скільки коштів приходить у лікарні за тих пацієнтів, які підписали з ним декларації. Коли лікарі колективно прийдуть до свого головного лікаря і скажуть, у мене 1,5 тис. пацієнтів і я приношу кожного місяця 50-60 чи 100 тис. гривень, а моя зарплата ось така... Це вже відповідальність на місцях", - наголосила Супрун.

Вона закликала лікарів звертатися до керівників місцевої влади, якщо головний лікар не хоче підвищувати їм заробітну плату.

"Лікарі мають йти до власника закладу - місцевої ради і сказати власнику, що головний лікар не платить, що це проблема. Вони можуть запитати: "Ви хочете, щоб ми залишилися? Чи ви хочете, щоб в іншому районі нам дали 15-25 тис. гривень і ми переїдемо?", - зазначила Супрун.

Вона підкреслила, що власниками лікарняних закладів є громада.

“Ми дали лікарям всю інформацію, ми дали їм незалежність. Вони можуть підписати новий колективний договір. Міністерство не є власниками медзакладів, а громада є. Підіть до мерів, до райрад і скажіть їм, що це відбувається. Багато чого залежить від самих лікарів”, - зазначила Супрун.

  • Нагадаємо, 31 травня очільниця МОЗ Уляна Супрун заявила, що залишається в Україні, аби завершити медичну трансформаціюі і український народ мав доступ до якісних медичних послуг, так само, як всі інші європейські країни.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати