live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЦВК дозволили не проводити тендер з виготовлення бюлетенів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі дозволило ЦВК укладати прямі договори для підготовки до позачергових парламентських виборів.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Набув чинності наказ Мінекономрозвитку, який дозволяє Центральній виборчій комісії тимчасово розбивати великі закупівлі на малі та укладати прямі договори (без оголошення тендеру), йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відтепер ЦВК має можливість замість проведення довготривалих відкритих торгів оперативно укласти необхідні договори та оприлюднити інформацію про них в системі закупівель Prozorro.

Наголошується, що міністерство надало Центрвиборчкому офіційне роз’яснення про те, що норми закону "Про публічні закупівлі" не поширюються на виготовлення бланків документів, що мають спеціальні елементи захисту, а також бланків документів суворої звітності (в даному випадку - виборчі бюлетені). Не може бути жодних сумнівів в тому, що ЦВК друкує саме бланки документів, а не самі документи. Відтак, у ЦВК немає потреби проводити відкриті торги на закупівлю послуги друку бюлетенів.

Наразі, ЦВК має всі інструменти для вчасної та якісної підготовки до позачергових парламентських виборів 21 липня, йдеться у повідомленні.

Довідка.

Мінекономрозвитку – центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері публічних закупівель (Уповноважений орган). Згідно з законом "Про публічні закупівлі", Уповноважений орган надає рекомендації щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель.

 

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати