live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Забудьте про рейтинги. Ми з вами на війні, - Парубій


фото: facebook.com/andriy.parubiy
Під час цієї парламентської кампанії проукраїнські сили мають згуртуватися навколо захисту того, що досягнуто після перемоги Революції Гідності, й не допустити повернення "демонів минулого"

Про це з трибуни з'їзду партії "Європейська солідарність", який проводився у неділю, 9 червня 2019 року, заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає Еспресо.TV.

Він наголосив, що зараз не час знеохочуватися чи здаватися, адже у попередні роки важливі перетворення в країні також доводилося впроваджувати за вкрай несприятливих обставин. Так само як і досягати успіху на фронті, додав політик.

"Під обстрілами з Москви ми змінювали Україну. Це як поранений боєць сам собі перев'язує рану і навіть іде в атаку. Це так і було, коли головнокомандувач наказав перейти в контрнаступ і це був найбільший контрнаступ в сучасній історії України", - зазначив політик.

"Забудьте про рейтинги. Ми з Вами на війні", - підкреслив Парубій, пояснивши при цьому, що зараз головним є не показники соціологічних опитувань, а реальні здобутки.

Що ж стосується можливого реваншу орієнтованих на Росію партій та рухів, то така загроза справді існує, однак країна змінюється і на заваді ворога стоїть нове покоління патріотів.

"Нація змінюється. Ми не повернемося у рабське ярмо, як би цього не хотілося демонам минулого... У нашій державі достатньо сильних і мужніх громадян", - підсумував Парубій.

  • Нагадаємо, на з'їзді Петро Порошенко представив першу десятку свого списку.
  • Ірина Геращенко, заступниця Парубія, своєю чергою закликала на цих виборах "зупинити Малоросію" - точно так як "п'ять років назад ми зупинили проект "Новоросія". 

новини партнерів

‡агрузка...

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати