live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

УПЦ (МП) вимагає у суді визнати незаконною реєстрацію ПЦУ

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом Української православної церкви (Московського патріархату) щодо незаконності державної реєстрації Православної церкви України (ПЦУ)

Про це повідомляє юридичний відділ Української православної церкви (МП).

"18 червня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв до розгляду і відкрив провадження в адміністративній справі на підставі пред'явленого Київською митрополією Української православної церкви позову про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язанні вчинити дії", - зазначається на сайті.

Позов подано стосовно Міністерства культури України і державного реєстратора - КП "Центр правової допомоги та реєстрації". Йдеться про "порушення законодавства", а також "вчинення відповідачами в адміністративній справі протиправних дій".

В УПЦ (МП) вважають, що рішення державного реєстратора про проведення державної реєстрації створення юридичної особи із найменуванням "Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви України)" та відповідний запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань суд має скасувати.

Нині Київська митрополія УПЦ (МП) здійснює підготовку до участі в розгляді адміністративної справи.

30 січня 2019 року КП "Центр правової допомоги та реєстрації" зареєстрував утворення Православної церкви України (ПЦУ) як юридичної особи з найменуванням "Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви України)".

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати