У Конгресі США розглядають закон щодо протидії "Північному потоку-2"
У Конгресі США просувається розгляд законодавчого акту, який спрямований на протидію спорудженню цього газопроводу
Про це повідомляє "Укрінформ".
"Ми поділяємо ваші занепокоєння щодо цього проекту ("Північний потік - 2"). Зокрема в Конгресі, маю на увазі передусім Сенат, просувається розгляд законодавчого акту, який спрямований на протидію спорудженню цього газопроводу", - заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор на зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.
У свою чергу Андрій Парубій висловив сподівання, що США і надалі займатимуть таку саму тверду позицію у цьому питанні.
"Для України в гібридній агресії Росії дуже важливий фактор енергетики, за допомогою якого Росія протягом багатьох десятиліть шантажувала сусідів. Тому для нас була дуже принциповою позиція щодо "Північного потоку - 2", щодо санкцій у зв'язку з реалізацією цього проекту... Ми дуже тверді в тому, що "Північний потік-2" - це просто спосіб політичного впливу на ЄС від Путіна", - заявив спікер.
Читайте також: Холодний Північний потік-2: ризики для України та Європи
-
Нагадаємо, роботи з будівництва планувалося завершити в 2019 році. Прес-секретар президента РФ Дмитрій Пєсков заявив, що в Кремлі є впевненість у завершення будівництва "Північного потоку - 2", незважаючи на можливі санкції США.
-
Як повідомлялося, в березні Національне енергетичне агентство Данії відмовило в погодженн іальтернативного маршруту для "Північного потоку-2".
-
Екс-канцлер Німеччини, а за сумісництвом - глава комітету акціонерів Nord Stream, Герхард Шредер заявив, що основною причиною затримки з будівництвом "Північного потоку-2" є тиск США на Данію.
-
Після цього Коболєв заявив, що ні за яких обставин "Північний потік-2" не буде введений в експлуатацію до 1 січня 2020 року. У зв'язку з цим "Газпрому" доведеться або скорочувати обсяги поставок газу в Європу, або домовлятися з Україною про умови транзиту за європейськими правилами, зазначив він.
-
Глава правління "Газпрому" Олексій Міллер запевнив, що будівництво газопроводу завершиться до кінця 2019 року. За його словами, немає ніяких "фатальних юридичних перешкод".
-
15 квітня компанія Nord Stream 2 AG подала Датському енергетичному агентству заявку на узгодження третього варіанту маршруту газопроводу.
-
У РФ кажуть, що вже проклали 59% "Північного потоку-2"
- Актуальне
- Важливе