live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США дозволили продавати "жіночу віагру"

24 червня управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США схвалило новий препарат на основі бремеланотіда, призначений для посилення статевого потягу в жінок

Про це повідомляє PLATFOR.MA.

"Є жінки, у яких з невідомих причин знижено сексуальний потяг. Цей стан викликає дистрес. Такі жінки можуть отримати вигоду від безпечного та ефективного фармакологічного лікування", - заявила Хілтон Джофф, директорка Центру оцінки лікарських засобів FDA.

Бремеланотід, який міститься у препараті, - це синтетичний гормон, який впливає на області мозку, що відповідають за лібідо. За словами виробників, речовину необхідно ввести за 45 хвилин до статевого акту. Препарат вводиться  ін’єкційно.

Варто зазначити, що медики скептично ставляться до нового препарату. У зв’язку з тим, що  у ліків "мізерні рецензовані дані" наслідки довготривалого використання непередбачувані.

Фахівці наголошують, що керівництво оцінки лікарських засобів США навіть не скликало консультативну групу, перш ніж дозволити продаж ліків. За їхніми словами, перед вживанням такого роду препаратів варто звернутися до лікаря, тому що знижений сексуальний потяг може бути сигналом негативних психологічних процесів, зокрема стресу. Фахівці закликали лікуватися, а не пригнічувати симптоми.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати