live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд підвищив пенсії для українців з великим стажем роботи

Кабінет міністрів України закріпив механізм підвищення пенсій для людей, які мають великий стаж, але протягом всього робочого періоду отримували невеликі зарплати

Про це  під час засідання уряду сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Еспресо.TV

Підвищення пенсій стосується тих категорій громадян, у яких великий стаж роботи (у жінок - більше 30 років, у чоловіків - понад 35), але були маленькі зарплати. 

“Сьогодні ми приймаємо рішення, що 2,5 млн українців отримають підвищення, їхня пенсія становитиме не менше 2 тис. грн. З жовтня 2017 року - це вже 5-й перерахунок. Нам також вдалося відмінити оподаткування пенсій і зняти з порядку денного вимогу підвищення пенсійного віку”, - сказав Гройсман.

  • Нагадаємо, з 1 березня пенсії автоматично проіндексуали для понад 10 млн пенсіонерів. Згідно з новим принципом, автоматична індексація пенсій відбувається за двома основними показниками - 50% від рівня зростання інфляції за попередній рік і 50% зростання середньої зарплати. Середня сума індексації пенсій склала 514 грн.

  • А загалом від початку 2019 року органами Пенсійного фонду проведено вже три перерахунки: для пенсіонерів старших 65 років, у яких страхових стаж становить для чоловіків понад 35 років, для жінок - понад 30 років, індексація пенсій з 1 березня та автоматичний перерахунок пенсій з 1 квітня працюючим пенсіонерам.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати