У ПЦУ відреагували на інтерв'ю Філарета російським пропагандистам


фото: rbc.ua
У Православній церкві України висловили свою позицію, щодо інтерв'ю почесного патріарха Філарета кремлівському пропагандистському каналу "Росія 24"

Про це написав речник ПЦУ Євстратій Зоря у facebook.

Він закликав помолимося за здоров'я Філарета - тілесне і духовне. За його словами, хвороба змінила патріарха невпізнанно.

"Ззовні нібито все залишилося звичним. Але я не можу собі навіть уявити, щоби наш патріарх давав інтерв‘ю кремлівським пропагандистам, знаючи, для чого воно їм потрібне - щоби далі руйнувати Україну. Хвороба зробила його фактичним союзником Москви у боротьбі проти Томосу. "Коли я вийду з ПЦУ, то у Епіфанія відберуть Томос, він буде ніким, а я - буду Патріархом" - це могла сказати якась інша людина, але не наш патріарх. Сьогодні хвороба виявилася черговим "пробиттям дна" - інтерв'ю "Россия 24", - написав Євстратій Зоря.

На думку речника ПЦУ, користуючись хворобою Патріарха Москва принижує і нищить його, а він цього вже не здатен зрозуміти. Спецслужби Кремля мстяться за те, що він колись порвав з ними. Зараз, через багато років, з‘явилася нагода відплатити, зробивши так, що їхній ворог сам себе нищить і принижує.

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати