live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нові партнери на Африканському континенті

ПрАТ "АвтоКрАЗ" відвідала делегація однієї з африканських компаній. Мета візиту - ознайомлення з вантажівками важкого класу, що здатні працювати в складних умовах африканського бездоріжжя

Гості високо оцінили різноманітність представлених моделей, а також можливість технічної уніфікації автопарку, що значно спрощує замовнику обслуговування техніки. Після ретельного огляду зразків автомобілів, вивчення можливостей тренінг-центру, під враженням демонстрації всюдихідних можливостей КрАЗів на полігоні, зарубіжні гості додали своїй зацікавленості конкретних обрисів.

В першу чергу, з метою закупівлі буде розглянуто  моделі техніки КрАЗ, які успішно зарекомендували себе в багатьох країнах Африки. Це - повнопривідні тривісні моделі сідельних тягачів КрАЗ-6446, КрАЗ-6443, цистерни для транспортування води та палива на базі всюдихідного шасі КрАЗ-63221, рефрижераторні фургони і самоскиди. Зусиллями технічної команди автозаводу будуть сформовані унікальні специфікації обраних моделей, що задовольняють запити саме конкретного замовника. 

Можливість прямого контакту з виробником - очевидна перевага для споживачів при виборі великовантажної техніки КрАЗ для свого бізнесу.

Підбиваючи підсумок прийому делегації, можна з упевненістю заявити про закладений фундамент довгострокового співробітництва з новим міцним партнером "АвтоКрАЗу".

null

null

null

null

null

null

Все по темі

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати