live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

800 футбольних полів на годину: Єврокомісія закликає уповільнити знищення лісів


фото: glavcom
Європейська Комісія висунула нову рамкову основу для дій щодо захисту і відновлення світових лісів, у якій пропонує заходи щодо розширення міжнародного співробітництва з зацікавленими сторонами та державами-членами ЄС

Відповідну пропозицію представив перший заступник голови Єврокомісії Франс Тіммерманс у Брюсселі, передає "Інтерфакс-Україна".

Європейська Комісія опублікувала документ із пропозиціями щодо міжнародного співробітництва у сфері захисту та відновлення лісів у світі.

"Сьогодні Європейська Комісія висунула нову рамкову основу для дій щодо захисту і відновлення світових лісів, на які припадають 80% біорізноманіття на суші і які підтримують існування приблизно чверті населення світу, а також мають життєво важливе значення для наших зусиль у боротьбі з кліматом", - ідеться в комюніке ЄК.

"Ліси - це зелені легені нашої планети, й ми повинні дбати про них так само, як ми дбаємо про наші власні легені. Ми не досягнемо наших кліматичних цілей без захисту лісів світу. Сьогодні ми надсилаємо важливий сигнал нашим громадянам і нашим партнерам у всьому світі, що ЄС готовий відігравати провідну роль у цій сфері в найближчі п'ять років і в наступні роки", - сказав Тіммерманс.

В опублікованому документі представлено заходи щодо розширення міжнародного співробітництва з зацікавленими сторонами та державами-членами ЄС, сприяння сталому фінансуванню, ефективнішому використанню землі та ресурсів, сталого створення робочих місць та управління ланцюгами постачань, а також щодо цільових досліджень і збору даних.

У пропозиціях Єврокомісії міститься первинна оцінка можливих нових заходів регулювання з метою мінімізувати вплив споживання в Євросоюзі на деградацію і зникнення лісів.

У комюніке ЄК наводяться дані, згідно з якими в період з 1990 по 2016 рік у світі було втрачено площу лісів в 1,3 млн кв. км, а це "еквівалентно приблизно 800 футбольним полям на годину".

Основним чинником цього збезлісення, пояснюють у Брюсселі, є попит на продукти харчування, корми, біопаливо, лісоматеріали та інші товари.

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати