live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Польщі молоді дозволили не сплачувати податок на доходи фізосіб


фото: Wiara.pl
За три місяці до парламентських виборів в Польщі скасували податок на доходи фізичних осіб для молоді. Відповідно до декларації, прийнятої урядом країни і міністерством фінансів, від його сплати з серпня звільняються люди молодше 26 років

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на DW.

Польська правляча національно-консервативна партія "Право і справедливість" (ПіС) сподівається, що така норма законодавства збільшить рівень зайнятості серед молоді та виведе з тіні значну частину трудових ресурсів. Окрім віку, умовою для звільнення від оподаткування є річний заробіток у розмірі, що не перевищує 20 тис. свро.

Нововведення не поширюється на засновників компаній.

За розрахунками польського уряду, дію податкової пільги відчують на собі близько 2 млн людей.

Економічні експерти сподіваються, що вона також приверне на польський ринок молодь з України, що допоможе вирішити питання з нестачею в Польщі кваліфікованих працівників. За даними польського Центрального статистичного управління, у 2018 році максимальна кількість дозволів на роботу іноземним громадянам було видано саме громадянам України (73%).

Разом з тим, деякі економісти скептично реагують на рішення впровадити податкову пільгу для молоді. Зокрема, аналітики Торгової палати Польщі вважають, що в такий спосіб порушується принцип рівності, закріплений в конституції країни. Критикує рішення уряду і ліберальна опозиція, звинувачуючи владу країни в тому, що за допомогою щедрих соціальних програм вона сподіваються завоювати голоси виборців на осінніх парламентських виборах.

Окрім податкової пільги ПіС також збільшив дитячу допомогу і розмір пенсій.

  • Як вже повідомлялося, найактивнішими іноземцями на польському ринку нерухомості є громадяни України: у 2018 році українці придбали у Польщі 110 тис. кв. м нерухомості.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати