live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці придбали в Польщі 110 тис. кв. м нерухомості - вдвічі більше, ніж рік тому


фото: nedvizhimosti24
Найактивнішими іноземцями на польському ринку нерухомості є громадяни України: у 2018 році українці придбали у Польщі 110 тис. кв. м нерухомості

Про це пише Radio Poland.

Згідно зі звітом компанії Deloitte за 2018 рік, польська нерухомість - одна з найдешевших у Європі. Попри невисоку ціну, стандарт будівництва не поступається якості на Заході.

За опублікованими у березні даними Міністерства внутрішніх справ і адміністрації, торік іноземці придбали у Польщі 7043 помешкань загальною площею 426,2 тис. квадратних метрів. 

За оцінками порталу RynekPierwotny.pl, це на 43 % більше нерухомості і на 40 відсотків більше площі, ніж двома роками раніше.

При цьому від 2016 року найактивнішими іноземцями на польському ринку нерухомості є громадяни України, котрі торік придбали у Польщі 110 тис. квадратних метрів, у понад двічі більше, ніж у 2017 році (дані RynekPerwotny.pl, липень 2019). 

Наступні за українцями – громадяни Німеччини, які купили у Польщі 64 тис. квадратних метри, однак у цьому випадку це, здебільшого, приміщення під оренду, а також офіси. Охоче польську нерухомість купують також британці, білоруси та французи.

“Щороку у Польщі прибуває іноземців, а першу сходинку серед громадян з-за кордону посідають українці. Багато з них приїжджає до Польщі у пошуках ліпшого життя - більшої зарплати, а також можливості розвитку, освіти та різних шляхів кар’єри. Не дивно, що саме сусіди з-за східного кордону купують багато нерухомості у Польщі, пов’язуючи з нашою країною своє майбутнє. Дедалі частіше клієнтами девелоперів стають також білоруси, а за декілька років збільшиться також активність індусів, яких все більше у Польщі і вони охоче тут працюють”, - сказав Ґжеґож Возьняк з фірми Quelle Locum.

новини партнерів

15 серпня, 2020 субота

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати