live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Австралії вперше застосували евтаназію


фото: spzh.news
61-річна Керрі Робертсон стала першою, до кого в Австралії застосували закон про евтаназію

Про це повідомляє ВВС.

61-річна Керрі Робертсон, яка страждала від раку, померла у штаті Вікторія. Це єдиний штат в країні, де дозволена евтаназія. Інші штати наразі розглядають можливість ухвалення подібного закону.

У 2010 році пані Робертсон діагностували рак молочної залози, проте згодом він поширився на кістки, легені та печінку.

Родичі жінки кажуть, що вона вирішила відмовитися від хіміотерапії і променевої терапії у березні - після того, як "біль став нестерпним".

Закон штату Вікторія, який дозволяє евтаназію, набув чинності у червні цього року. Він дає змогу пацієнтам, стан яких відповідає певним критеріям, отримати смертельні ліки. Жінка подала заявку на евтаназію, яку схвалили через 26 днів.

"Ми були поряд із нею, на тлі грала музика Девіда Бові, вона була оточена любов'ю і останніми словами - простими і достойними", - каже донька жінки Ніколь Робертсон. - Головне для мене - це знання, що ми зробили все, що могли, щоб вона була щасливою, а її смерть була комфортною".

Закон штату Вікторія був розроблений для смертельно хворих пацієнтів, які відчувають сильний біль.

Правила передбачають, що пацієнт має відправити принаймні три запити до спеціально навчених лікарів. Авторами такого запиту можуть бути лише повнолітні пацієнти, яким, за прогнозами лікарів, залишилося жити не більше 6 місяців.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати