live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Мартиненка звинуватили Ситника в порушенні закону


фото: REUTERS
Директор НАБУ Артем Ситник продовжує незаконно піаритись на згадках Миколи Мартиненка, порушуючи презумпцію невинуватості

Про це заявила прес-служба екс-депутата.

"Пан Ситник у  публічних коментарях знову почав згадувати ім’я Миколи Мартиненка, без рішення суду подаючи його як нібито винного. Хоча судові слухання в суді першої інстанції засвідчили: доказова база щодо Мартиненка була сфабрикована, захист аргументовано показав юридичну нікчемність усіх звинувачень НАБУ", - говориться в повідомленні.

У екс-депутата заявили, що "директор НАБУ дуже любить піар і прикриває ним свої провали. Він безцеременно порушує презумпцію невинуватості і виходить за рамки закону і своїх повноважень, коли бере на себе роль одночасно слідчого, прокурора і судді щодо Миколи Мартиненка".

"Пан Ситник є політично заанґажованим, він радий служити будь-якій владі.  Але директор НАБУ став токсичним, його навіть не взяли в жоден виборчий список. Проти нього розслідується низка справ про корупцію. Він є фігурантом американської справи про втручання у вибори президента США - при цьому публічно каже неправду, коли заперечує,  що його допитувало ФБР", -  стверджують у Мартиненка.

"Тому Артем Ситник намагається за будь-яку ціну втриматись на посаді. Але за всі порушення закону, за фальсифікацію звинувачень у "справі Мартиненка"  рано чи пізно настане  кримінальна відповідальність", - заявила прес-служба колишнього депутата.

новини партнерів

30 жовтня, 2020 п'ятниця

29 жовтня, 2020 четвер

30 жовтня, 2020 п'ятниця

29 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати