live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Мінінфраструктури хочуть, щоб Amazon та Alibaba інвестували в "Укрпошту"


фото: radiosvoboda.org
Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що уряд запрошує світових інтернет-гігантів інвестувати в "Укрпошту"

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За словами Владислава Криклія, Мінінфраструктури має намір реформувати "Укрпошту" та розглядає варіанти із залучення стратегічного партнера, який буде інвестувати у проект.

"Ми тут скоріше будемо говорити про стратегічного інвестора, партнера. Бажано було б, щоб це був хтось з великих e-commerce проектів світових, наприклад, Amazon, Alibaba – от хто буде готовий заходити. Тоді ми зможемо отримати великий імпульс і велику кількість інвестицій у логістичні центри, щоб покращувати ці процеси вже спільно з великими e-commerce-проектами, з інтернет-гігантами працювати і давати кращу якість послуг", – розповів Криклій.

Також міністр інфраструктури сподівається, що Верховна Рада ухвалить законопроект, який дозволить відділенням "Укрпошти" займатися фінансовими послугами.

"Укрпошта" розширить перелік своїх можливостей і пропозицій фінансових, які буде надавати. Це будуть і мобільні банківські відділення, і магазинчик, і зв’язок з зовнішнім світом", – сказав Криклій.

"Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Підприємство надає понад 50 різновидів послуг через 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати