live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міністр економіки хоче перезапуску Ради Нацбанку


фото: tyzhden.ua
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов запропонував перезапустити роботу Ради Національного банку

Про це Милованов написав у Facebook.

Зауважимо, Рада Нацбанку - це орган, перед яким звітує керівництво НБУ. Милованов, до обрання на посаду в уряді, сам був членом Ради НБУ.

“На жаль, на мою думку, Рада НБУ не виконує свого мандату. Наприклад, нікому невідома позиція Ради НБУ по ситуації з ПриватБанком. Також, невідомо, що Рада НБУ думає про курс чи рівень відсоткової ставки. Так, Рада формально виконує задачі, покладені на неї законом. Пише звіти, оцінює правління. Але Рада ніколи не стала справжнім органом якому довіряє суспільство і якого дослуховуються політики, експерти, та міжнародні партнери”, - заявив Милованов.

Він зазначив, що наразі існує залежність між рівнем зарплати членів Ради Нацбанку та керівництва НБУ. Ця залежність, на думку Милованова, не дозволяє залучити до ради Нацбанку професіоналів високого рівня. Також Рада Нацбанку не має достатньо великого бюджету.

“Наприклад, наглядова рада НАК Нафтогаз має достатньо ресурсів, щоб найняти собі незалежну консалтингову компанію високого рівня, яка буде давати незалежну оцінку діям правління НАК Нафтогаз. А Рада НБУ такої можливості немає. Моя пропозиція була б надати Раді НБУ бюджет, яким вона може розпоряджатись незалежно від правління”, - повідомив Милованов.


 

новини партнерів

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати