live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Повернення блудного сина": Криклій повідомив про передачу Укрзалізниці до Мінінфраструктури

Кабінет міністрів України повернув АТ "Укрзалізниця" до сфери управління міністерства інфраструктури

Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Повернення блудного сина. Рішенням Уряду Укрзалізницю повернули до сфери управління міністерства інфраструктури. Реформа Укрзалізниці, яка мала початись ще три роки тому, нарешті відбудеться", - зазначив Криклій.

За словами міністра, Укрзалізницю розділять на оператора інфраструктури, вантажного перевізника та пасажирського перевізника, а сама компанія стане публічною (IPO).

Криклій заявив, що буде створено конкурентний ринок залізничних перевезень та забезпечено рівноправний доступ до залізничної інфраструктури.

"Для цього нам потрібен новий закон про залізничний транспорт, розраховуємо на підтримку парламенту в цьому питанні. Готуємо реформу системи тарифоутворення на послуги залізничних перевезень", - пояснив міністр.

Криклій додав, що планується модернізація залізничної інфраструктури та оновлення парку пасажирських вагонів і локомотивів.

Також для покращення якості надання пасажирських послуг планують передавати в концесію вокзали і впроваджувати системи управління якістю пасажирських перевезень відповідно до стандартів ЄС.

 

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати