live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кулеба наполягає на запровадженні в Україні подвійного громадянства


фото: DW
Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба вкотре заявив, що в Україні потрібно запровадити подвійне громадянство

Про це повідомляє DT.ua.

За словами Кулеби, надання українцям права подвійного громадянства дозволить Україні більш ефективно використовувати потенціал співвітчизників з діаспори, які прагнуть допомогти батьківщині своїх предків.

"І якщо в майбутньому в українському уряді з'являться нові представники діаспори з громадянством Канади або США, але готові працювати на нашу країну, українська держава повинна мати вже готову модель співпраці з ними, а не вигадувати всілякі схеми", — сказав Кулеба.

На його думку, лібералізація політики у сфері громадянства дасть можливість утримати в українському просторі мільйони українців, які виїхали за межі України і отримали громадянство іншої країни.

На переконання Кулеби, толерантне ставлення держави до другого громадянства дозволить вирішити питання наявності у десятків тисяч українців угорських і румунських паспортів, які більшість отримували тільки заради того, щоб переміщатися в Євросоюзі.

Водночас, віцепрем'єр категорично відкинув можливість визнання Україною російського громадянства як другого.

"Право подвійного громадянства не повинно ні за яких обставин застосовуватися до країни-агресора", - підкреслив Кулеба.

 

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати