live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Загроза національній безпеці", - Забродський про доступ ДБР до документів Генштабу

Рішення Печерського суду про надання доступу слідчим Держбюро розслідувань до документів Генерального штабу Міністерства оборони України загрожує національній безпеці держави

Про заявив депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродський, передає пресслужба політсили.

"Хотілось би звернути увагу, як нещодавно було повідомлено, Печерський районний суд надав доступ своїм рішенням до Стратегічного плану застосування Збройних сил України, зокрема слідчим Державного бюро розслідувань. Одразу хочу пояснити: йдеться про документ, з яким в нашій країні взагалі знайомі в повному обсязі десяток, можливо два десятка людей, включаючи Верховного головнокомандувача ЗСУ", – наголосив депутат.

Він сказав, що це небезпечно на фоні заяв відомства про неможливість забезпечення секретність.

"Це робиться саме в той час, коли за заявами керівництва ДБР, вони не можуть забезпечити в повній мірі секретність і відповідний режим у своєму відомстві, коли дійсно є реальний ризик витоку інформації і, зокрема безконтрольного розповсюдження складових плану і інформації, яка міститься в цьому документі", – заявив Забродський.

Він наголосив, що "ЄС" вважає, що є ризик потрапляння документу до Росії. 

"Наша політична сила вбачає в цьому пряму загрозу національній безпеці. Тому що існує реальний ризик потрапляння цього документу в цілому, або окремих його елементів, в тому числі і в руки Росії як країни-агресора", – підкреслив нардеп.

  • Сьогодні Печерський районний суд ухвалив дати допуск слідчим ДБР до стратегічного плану застосування сил оборони.

новини партнерів

20 жовтня, 2020 вівторок

20 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати