live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд визначив дату розгляду справи про скасування націоналізації ПриватБанку


фото: dpchas
Шостий апеляційний адмінсуд розгляне апеляційну скаргу держави на рішення Окружного адмінсуду від 18 квітня про скасування націоналізації ПриватБанку 19 грудня

Про це повідомляє НВ Бізнес з посиланням на реєстр судових справ.

Шостий апеляційний адмінсуд 19 грудня 2019 року розгляне апеляційну скаргу Національного банку України (НБУ), Кабінету міністрів і ПриватБанку на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 18 квітня про скасування націоналізації ПриватБанку.

Примітно, що у державній власності банк опинився 19 грудня 2016 року - рівно 3 роки тому.

У суддівську колегію увійшли Євген Чаку, Євген Мезенцев і Віталій Файдюк. Всі ці судді виходячи з реєстру судових рішень, мають досвід розгляду справ, пов'язаних з ПриватБанком, і не на користь держави.

  • Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації "ПриватБанку".

  • 18 грудня 2016 уряд за пропозицією НБУ і акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію банку через його неплатоспроможності. Держава отримала 100% в його капіталі, а ПриватБанк був докапіталізувати на суму 116,8 млрд грн, а в червні 2017 року уряд вирішив внести в капітал банку ще 38,5 млрд грн на підставі аналізу НБУ і незалежного аудитора - EY.

новини партнерів

24 лютого, 2020 понеділок

24 лютого, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати