live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві витратять 400 млн грн на оновлення сміттєспалювального заводу


фото: onkurent.in.ua
У КМДА анонсували масштабне будівництво системи хімічного очищення газів на сміттєспалювальному заводі "Енергія" в Дарницькому районі. Після її впровадження викиди забруднюючих речовин повинні зменшитися в 5 разів і відповідати європейським екологічним стандартам

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, передає пресслужба.

Роботи повинні початися вже в 2020 році. Загальна вартість робіт становить 420 млн грн: у проекті бюджету Києва на 2020 рік поки буде передбачено тільки 220 млн грн на ці цілі, інші 200 млн будуть шукати в державному бюджеті України. 

За його словами, на підприємстві вже модернізовано три з чотирьох електрофільтрів. Ремонт ще одного завершать у 2020 році.

Зазначимо, завод "Енергія" - єдине сміттєспалювальний підприємство в Україні, яке утилізує 25% твердих побутових відходів столиці і забезпечує опаленням та гарячою водою майже 300 багатоповерхових будинків. "Енергія" працює в рамках дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданого Міністерством екології та природних ресурсів України.

"Однак і столична влада, і громадськість усвідомлюють те, що завод є застарілим об'єктом, він побудований більше 30 років тому. Підприємство необхідно модернізувати і удосконалювати", - заявив Петро Пантелєєв.

 

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати