live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд додав Укрзалізницю та низку держпідприємств до переліку стратегічних


фото: LiveJournal
Кабінет міністрів на засіданні вніс зміни до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За даними пресслужби, до діючого переліку стратегічних 321 підприємства, урядовим рішенням включено ще чотири об'єкти:

  • АТ "Укрзалізниця", оскільки це підприємство входить до реєстру великих платників податків та є природним монополістом.

  • ДП Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім Я. Осади, - відповідає критеріям стратегічних підприємств, частка продукції яких на загальнодержавному ринку товарів має важливе соціально економічне значення.

  • ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" - відповідає критерію стратегічного підприємства, оскільки кількість працюючих працівників перевищує 5000 осіб, а також є великим платником податків.

  • ДСП Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами - відповідає аж трьом критеріям стратегічних підприємств, зокрема: внесено до категорії цивільної оборони, є підприємством, контроль за діяльністю яких з боку держави гарантує захист громадян від наслідків впливу неконтрольованого виготовлення, використання або реалізації небезпечної продукції та є виконавцем загальнодержавних цільових науково-технічних програм і державних замовлень.

Також цією постановою уряд виключив з наявного переліку 39 об’єктів, з них: 4 об’єкти Мінекономрозвитку, діяльність яких не відповідає жодному з критеріїв, 4 об'єкти, на базі яких утворено АТ "Українська залізниця", які припинені як юридичні особи та 31 об’єкт Держкомтелерадіо, реорганізовані шляхом приєднання до ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

У Мінекономіки зазначили, що на сьогодні законодавством не передбачена заборона на приватизацію підприємств, включених до Переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати