"Олександрія" завершує єврокубковий сезон поразкою у Бельгії

У шостому турі групового раунду Ліги Європи українська "Олександрія" програла бельгійському "Генту" у матчі без турнірного значення

На початку першого тайму "Олександрія" не змогла гідно протидіяти атаці бельгійського "Гента" та пропустила два м'ячі, спершу на 7-й, а потім й на 16-й. Обидва голи забив Лоран Депуатр, є в цих забитих м'ячах слід українського півзахисника Романа Безуса, в двох голах саме він став асистентом для Депуатра і віддав результативні передачі.

Футболісти української команди змогли відповісти на початку другого тайму, захисник Дмитро Мірошниченко вразив ворота бельгійців на 47-й хвилині - 2:1.

"Олександрія завершила груповий раунд Ліги Європи на четвертій сходинці, з 3 очками. Перемогу у квартеті І здобув "Гент", у бельгійців 12 залікових пунктів. Німецький "Вольфсбург" другий, у них 11 очок. На третій сходинці розташувався французький "Сент-Етьєн", в якого лише 4 бали.