.

Адвокат Кузьменко показав листування підозрюваної напередодні вбивства Шеремета

Юлія Кузьменко
фото: pravda.com.ua
Адвокат Владислав Добош оприлюднив фото листування Юлії Кузьменко 19 липня 2016 року, коли, за заявою слідства, її телефон був вимкненим

Про це адвокат підозрюваної Юлії Кузьменко Владислав Добош, повідомив у Facebook.

"Пам'ятаєте як на прес-конференції якиїсь генерал з кам'яним обличчям віщав про те що телефон Юлі 19.07.2016 року з 19ї був неактивним, що для неї не характерно. Додаю скріни з фейсбук меседжера Юлі де вона переписується з своєю подругою з 20.37 до 20.50, 19.07.2016 року. Доречі в месенджері фейсбук неможливо змінити дату та час (це для невіруючих)", - написав Добош і оприлюднив фото.

 

  • Нагадаємо, 12 грудня Національна поліція затримала підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета.
  • У вбивстві журналіста підозрюють музиканта і військового Андрія Антоненка (Riffmaster), дитячого хірурга Юлію Кузьменко та військову медсестру Яну Дугар.
  • Ще двоє людей - подружжя ветеранів АТО Інна та Владислав Грищенки - є фігурантами справи про вбивство Павла Шеремета, але затримані в іншій справі - щодо замаху на життя людини на Івано-Франківщині.
  • У ніч на 13 грудня поліція прийшла з обшуком у справі вбивства Шеремета до активіста Майдану і волонтера Євгена Акастьолова.
  • Печерський райсуд Києва ухвалив помістити підозрювану у вбивстві журналіста Павла Шеремета військову медсестру Яну Дугарь під цілодобовий домашній арешт.
  • Пізніше, суд ухвалив тримати Юлію Кузьменко в СІЗО до 8 лютого 2020 року. Слідство інкримінує їй закладення вибухівки під авто Шеремета та приведення її в дію.

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати