live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До голосування за ринок землі у Раді все готове, - Мушак


фото: slovoidilo
Верховна Рада України може розпочати процес голосування за закон про ринок землі у другому читанні

Про це повідомив радник прем'єр-міністра України з економічних питань Олексій Мушак.

“До розгляду базового для земреформи (законопроєкту - ред.) 2178-10 в Раді все готове. 10 днів на ознайомлення пройшло. Справа лише за політичною волею”, - повідомив Мушак.

За його словами, у разі голосування за повною процедурою, розгляд цього законопроєкту може зайняти близько 2 місяців через велику кількість правок, які депутати внесли до законопроєкту. Однак існує можливість розглянути законопроєкт за скороченою процедурою, що може тривати близько 3 годин. Мушак пояснив процедуру розгляду так:

“Наразі правки об'єднані в 9 блоків, в кожному з яких підтримано системну правку... Відповідно всі інші правки до тих же положень законопроекту вважаються відхиленими. Те саме можна повторити в сесійному залі. Спочатку на Погоджувальній раді приймається рішення про розгляд цього закону по 119 статті (Регламенту Ради — ред.). Оскільки коаліція, вона ж “СН”, має більше 226 голосів, то для цього рішення не потрібно погодження інших фракцій. Далі за це рішення має проголосувати лише 150 депутатів в сесійному залі, бо це процедурне рішення. Після цього 9 основних правок мають бути підтримані 226 голосами ЗА. Всі інші правки згідно 45 статті Регламенту ВР вважаються вже розглянутими та відхиленими”, - пояснив урядовець.

Він зазначив, що цією схемою розгляду законопроєктів Рада користується вже протягом багатьох років.

Подання правок депутатів, які сумарно займають 2583 сторінки, до законопроєкту на 6 сторінок, Мушак назвав “законодавчим спамом”, метою якого є затримка розгляду законопроєкту.

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати