live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Милованов назвав Гончарука "найкращим прем'єром в історії України"


фото: zik
Міністр економіки Тимофій Милованов підтримав прем’єр-міністра Олексія Гончарука після скандалу зі злитими в мережу записами розмов та навів факти, які на його думку доводять, що Гончарук найкращий прем’єр

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я підтримую прем’єр-міністра. Олексій - найкращий прем’єр-міністр за всю історію України. І я це доведу вам фактами. Немає корупції в уряді, немає дерибану позицій, немає дерибану бюджету, немає дерибану державних підприємств. Немає квот в політичних призначеннях. В моєму міністерстві всі призначення та звільнення роблю я. Такого в Україні ніколи не було. Завжди вкручували смотрящих", - написав Милованов.
Він зазначив, що зараз відбувається "наїзд" на прем’єра від тих, хто хоче поставити на його місце нечесну і більш лояльну людину.

 Міністр економіки розповів, про стан економіки України, який є "найкращим за роки".

"Стан економіки найкращий за роки. Наразі економіка України зростає високими темпами – у ІІ і ІІІ кварталах темпи зростання ВВП перевищили 4% і були одними з найвищих у Європі", - наголосив міністр.

Зміцнення обмінного курсу та накопичення міжнародних резервів (до 7-річного максимуму - $25 млрд) відображають стрімке покращення оцінок української економіки населенням, бізнесом і нерезидентами, а також покращення стану поточного рахунку платіжного балансу.

"Дефіцит поточного рахунку за 11 місяців 2019 скоротився до 3.4 млрд дол США (з 4.2 млрд дол США за 11 місяців 2018 років), тоді як приплив прямих іноземних інвестицій зріс до 2.5 млрд доларів за цей же період", - наводить аргументи міністр", - написав Милованов.

Милованов розповів про урядову економічну стратегію. За його словами, уряд вірить в структурні реформи, ринкову економіку та інвестиції. Короткострокове зростання прийде через збільшення внутрішніх та зовнішніх інвестицій. Середньо та довгострокове зростання забезпечується структурними реформами. Перш за все, в трьох ключових напрямках - ринок праці, ринок капіталу та ринок землі.

 

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати