live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Чернівцях патрульній поліції потрібні сто нових інспекторів

У патрульну поліцію триває набір кадрів. Чернівецьке управління наразі має сто вакантних посад на інспекторів патрульної поліції

Що важливо, з 1 січня 2020 року знижено вік для участі в конкурсному відборі. Якщо раніше у патрульні набирали з 20 років, то тепер мінімальний вік - 18, передає Еспресо.TV з посиланням на Molbuk.ua.

"У нас триває постійний конкурс на відбір кандидатів для патрульної поліції, бо є текучість кадрів. Хтось звільняється, хтось переводиться в інші підрозділи", - каже прессекретарка Чернівецького управління патрульної поліції Юлія Замерзляк.

Якщо людина хоче працювати у патрульній поліції, їй для початку потрібно заповнити електронну анкету. Кандидата перевіряють, і вже у відповідь на електронну пошту приходить підтвердження про подальшу участь у конкурсі.

"Потрібно буде пройти тести з психології, тести на знання законів та фізичну підготовку. Насамкінець проводять співбесіду і тоді скеровують на навчання до Академії патрульної поліції, яка знаходиться у містах Київ, Кривий Ріг, Луцьк. Очікуємо, що цього року академія відкриється і у Чернівцях. Кандидати, які навчаються в академії, отримують стипендію та забезпечуються гуртожитком", - каже Замерзляк.

У патрульній поліції визнають, що люди вже не так охоче йдуть на роботу в патрульну службу, як минулими роками, тому потрібні кадри.

Патрульні поліцейські отримують зарплатню від 10 тис. гривень. Мають щорічну оплачувану відпустку тривалістю від 30 днів, компенсацію 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї. Також є шанс отримати квартиру в лізинг або компенсацію витрат за оренду житла.

Основні вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вік від 18 до 40 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- наявність посвідчення водія категорії "В";

- відсутність судимості;

- готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

новини партнерів

5 квітня, 2020 неділя

5 квітня, 2020 неділя

4 квітня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати