live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні набрав чинності закон про захист прав споживачів фінпослуг


фото: minfin
Закон про захист прав споживачів фінансових послуг набрав чинності в Україні. З червня 2020 року на вебсайтах українських банків повинні з'явитися калькулятори для розрахунку витрат або доходів від фінансової послуги

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку у Facebook.

"Національний банк після ухвалення закону про захист прав споживачів фінансових послуг почав розробляти нові вимоги до банків. Нові вимоги дозволять регулятору якісніше реагувати на звернення споживачів та вирішувати спірні питання. Зокрема, НБУ вже ухвалив вимоги, відповідно до яких банки повинні будуть змінити інформацію про свої послуги на вебсайтах. Тобто, розкрити повну та актуальну інформацію про умови надання послуги, їх вартість, включаючи комісії та платежі за додаткові послуги, умови дострокового повернення кредиту, можливі штрафи у випадку невиконання клієнтом зобов’язань тощо", - йдеться у повідомленні.

Цих вимог банки повинні дотримуватися з початку березня.

Крім цього,  у червні має змінитися реклама банків, вона повинна буде містити істотні характеристики послуги - інформацію про повну вартість, умови отримання послуги, ризики.

"Також Національний банк планує ухвалити нові вимоги до банків – до договорів, візуального сприйняття реклами, інформації на сайтах та у рекламі щодо мікрокредитів, розкриття інформації про послуги через електронні канали обслуговування, роботи зі зверненнями громадян, уникнення нечесних практик", - заявили у НБУ.

новини партнерів

17 лютого, 2020 понеділок

17 лютого, 2020 понеділок

16 лютого, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати