live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фігурант плівок Труби був присутнім на допиті, - адвокати Порошенка

адвокат Ігор Головань
фото: eurosolidarity.org
Адвокати Петра Порошенка Ілля Новіков та Ігор Головань розповіли про 4-годинний допит 5-го президента України щодо Мінських домовленостей

Коментарі адвокатів Петра Порошенка Іллі Новікова та Ігоря Голованя взяли кореспонденти Еспресо.TV 

"В моїй кар'єрі немало абсурдних допитів, але цей був одним з найабсурдніших", - заявив адвокат Новіков.

"За сьогоднішніх 4 години допиту я кілька сот разів чув від слідчого Корецького:"Це ваша точка зору" - розповів пан Ілля.

"На будь-яке зауваження мене та мого колеги, що порушується закон і відбувається незаконна діяльність, ми чули лише одне : "Це Ваша точка зору."

Новіков заяив, що переконався в тому, що немає жодної зацікавленості ДБР у отриманні показів, позиції та свідчень допитуваних.

Він зауважив, що адвокати неодноразово пропонували організувати повноцінне спілкування зі слідством для того , щоб  не перериватись на довільні терміни.

"Їх це не влаштовує. Вони хочуть. щоб раз в кілька днів перед ДБР збирався натовп, щоб були крики, і щоб протягом кількох годин ми відповідали на абсурдні питання", - поскаржився адвокат.

Новіков підтвердив журналістам, що допит відбувся.

"Те про що говорив Порошенко, питання, які йому ставились, на кшталт "Яке місце в міжнародному праві займають Мінські угоди?", " Як ви це бачите?" Всього було таких питань більше 300. Всі схожі один на одного", - розповів Новіков.

Він додав, що, на його думку, з відходом Труби не змінилася лінія поведінки ДБР.

"Ті 16 проваджень, що існують, і які були заведені по заяві Портнова, і які, як ми зараз знаємо напевне, направлялися Трубою по узгодженню з президентом, і, - як засіб відволікти Порошенка від інших справ, - після відставки Труби відношення до них та спосіб дій по цих справах зовсім не змінились", - поділився Новіков.

"Ті умовленості, що були озвучені на плівках влітку, зараз в січні 20-го залишаються незмінними. З приходом Венедіктової до ДБР нічого не змінилося.Ті хто вважають, що зміна керівництва принесе щось нове - помиляються", - заявив адвокат.

Журналісти попросили адвокатів назвати прізвища слідчих, що робили допит.

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань повідомив, що допит здійснював слідчий Єгоров.Як він сам сказав адвокатам, він є старшим групи.За інформацією адвокатів Петра Порошенка, в групі біля десятка слідчих, серед них - фігурант плівок Труби Корецький. Адвокат повідомив, що Корецький теж брав участь у допиті. За словами Голованя, сам Корецький був фактично головним слідчим на допиті, виправляв Єгорова та ставив запитання.

Всі провадження, що відбуваються тут у Державному бюро розслідувань абсолютно протиправні, заявив Головань і додав, що слідчі не виконують рішення суду, який їх зобов'язує розглянути питання про закриття цих справ.

  • Нагадаємо, адвокат лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенко Ігор Головань має намір здійснити фоноскопічну експертизу запису інтерв'ю слідчого ДБР Олега Корецького, присутнього на допиті 24 січня, щоб встановити незаконний вплив на слідство екс-глави ДБР Романа Труби та посадових осіб Офісу президента
  • 24 січня, п'ятий президент України, народний депутат від "Європейської Солідарності" Петро Порошенко прийшов до Державного бюро розслідувань на допит
  • Після допиту Порошенко заявив про стеження ДБР та перешкоджання його діяльності народного депутата

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати