Серед інфікованих коронавірусом у Китаї немає українців, - МЗС

У Міністерстві закордонних справ заявили, що українців немає серед інфікованих коронавірусом у Китаї

Про це повідомляє "Укрінформ".

"За інформацією компетентних органів КНР, українських громадян серед інфікованих немає, що підтверджується й повідомленнями наших співгромадян", - йдеться у повідомленні.
 
Посольство підтримує постійний контакт з китайськими органами влади. Зокрема, його представники взяли участь у брифінгу в МЗС КНР 27 січня для дипломатичного корпусу, організованому Національною комісією охорони здоров’я КНР. На ньому було акцентовано на тому, що загалом не рекомендується евакуація іноземців з метою не допустити подальшого розповсюдження вірусу, оскільки, на думку китайської сторони, їм буде краще залишатись на місці, але влада КНР готова до діалогу щодо відправлення іноземців.
 
Проблема полягає в тому, що точна кількість українців, які перебувають в "закритому" китайською владою місті невідома, адже наші громадяни дуже рідко стають на консульський облік. 
 
У посольстві створено оперативну групу з реагування, запроваджено чергування, відповіді на звернення громадян можна отримати в будь-який час.
 
Що стосується інших міст, які ще не потрапили під карантинні заходи, посольство настійливо рекомендує громадянам виїхати з країни.
 
Єдиний шлях з Уханя – повітряний. Наразі кілька країн розпочали, планують або розглядають можливість евакуації, насамперед ті, які мають генконсульства в Ухані. Перші – США. Вони вивозять співробітників свого генерального консульства (безкоштовно) та певну кількість з майже тисячі американців (за їхній власний кошт).
  • Нагадаємо, станом на 24 січня в 13 містах провінції Хубей призупинили роботу громадського транспорту через загрозу поширення нового коронавіруса
  • Американські дослідники Центру системних наук та інженерії при Університеті Хопкінса запустили сайт для моніторингу поширення смертельного вірусу 2019 nCoV з Китаю
  • За останніми даними, кількість жителів Китаю, які померли через коронавірус, збільшилася до 107.
 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати