В Україні китайський і європейський капітали мають “одружитися”, - Кулеба


фото: rbc.ua
Близько 43% зовнішньої торгівлі України припадає на країни ЄС. Водночас стрімко й без будь-якої державної підтримки зростає торгівля з Китаєм

Про це повідомив віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на зустрічі з представниками Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації, передає Укрінформ.

“Маємо 43% зовнішньої торгівлі з ЄС. Це феноменальний результат за останні роки. Але діалектично в нас розвиваються відносини з Китаєм. Немає ні політичного діалогу з Китайською Народною Республікою, ні короваю з хлібом… Але при цьому бізнес буяє яскравим квітом. І за останній рік вперше в історії Китай став торговельним партнером України №1 як окрема країна”, - зазначив Кулеба.

Він наголосив, що це сталося без будь-якої підтримки з боку держави, тобто бізнес сам домовився.

“Тому моя думка, що Україна – це місце, де мають “одружитися” китайський і європейський капітали”, - наголосив віцепрем'єр.

Адже, за словами Кулеби, маючи зону вільної торгівлі з ЄС та європейські стандарти “ми отримуємо конкурентну перевагу для ведення бізнес-операцій з подальшим експортом або залученням європейського капіталу сюди, де він може в ліберальнішому середовищі, ніж у самому ЄС, будувати бізнес з Китаєм”.


 

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати