СБУ викрила пропагандисток сепаратизму в прикордонних із РФ областях

У Маріуполі Донецької області та у Конотопі Сумської області СБУ викрила двох пропагандисток сепаратизму, які поширювали ідеї "руського міру" через Інтернет

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними спецслужби, жителька Маріуполя регулярно розміщувала на персональних сторінках у забороненій в Україні соцмережі сепаратистський контент - заклики до порушення конституційного ладу та територіальної цілісності країни. Пропагандистка популяризувала терористичні організації "ЛНР" і "ДНР" і підтримувала ідею виходу південно-східних регіонів зі складу України. Контент про "руський мір" зловмисниця отримувала з російських пропагандистських інтернет-видань і з сайтів підконтрольних РФ терористів.

Жителька Конотопа у соцмережах агітувала за так звану "Новоросію" та просувала ідею створення "Сумської народної республіки".

За місцями проживання зловмисниць правоохоронці вилучили докази злочинної діяльності. Жительці Маріуполя повідомили про підозру за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність) Кримінального кодексу України. Жительку Конотопа підозрюють за ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 2 ст. 110 ККУ.

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати