Справи Майдану: на Інститутській провели слідчий експеримент щодо розстрілів

Держбюро розслідувань провело слідчий експеримент на вулиці Інститутській у справі за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів та організації умисних вбивств протестувальників 20 лютого 2014 року

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

"11 березня 2020 року відбулися слідчі дії на вулиці Інститутскій у місті Києві. Мета експерименту - встановлення найбільш імовірного сектору, з якого були здійснені постріли у потерпілого учасника Майдану працівниками правоохоронних органів з наявної у них нарізної табельної вогнепальної зброї", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для підтвердження даних, отриманих під час слідчого експерименту, будуть призначені комплексні балістична та судово-медична експертизи.

Також у найближчі дні будуть проведені додаткові слідчі експерименти за участі потерпілих осіб та свідків на Майдані Незалежності, вулицях Інститутській та Хрещатик у м. Києві.

"ДБР активізувало роботу із завершення всіх слідчих дій для перевірки і уточнення відомостей та встановлення обставин вчинення кримінальних правопорушень під час Революції Гідності", - додали у пресслужбі.

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати