live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Укрзалізниця дозволила частині працівників працювати з дому через карантин


фото: korrespondent.net
"Укрзалізниця" пропонує співробітникам, які мають дітей дошкільного або шкільного віку і яким немає з ким залишити їх на період карантину вдома, працювати віддалено

Про це повідомила пресслужба компанії.

"За погодженням зі своїм безпосереднім керівництвом співробітники, які не залучені до безперервного виробничого процесу та забезпечення безпеки руху, матимуть право працювати віддалено - вдома, до завершення карантину або ймовірної зміни обставин", - сказав виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Желько Марчек.

За його словами, співробітники, які мають необхідність працювати впродовж періоду запровадження карантину дистанційно, повинні невідкладно повідомити про це своїх керівників.

Окрім того, "Укрзалізниця" на період карантину пропонує співробітникам скористатися такими можливостями, як надання щорічної відпустки поза графіком; встановлення неповного графіка роботи, правом на відпустку з догляду за дитиною віком до 14 років.

Компанія також зобов'язала співробітників скасувати або відтермінувати закордонні відрядження і за можливості проводити робочі зустрічі в режимі онлайн-конференцій. 

Пасажирам "Укрзалізниця" рекомендує контролювати свій фізичний стан, за необхідності вимірювати температуру і за щонайменших ознак респіраторного захворювання (зокрема лихоманки і кашлю) самоізолюватись і викликати лікаря; ввести режим регулярного провітрювання приміщень; за можливості вживати дезінфекційних заходів.

 

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати