live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Санлікар Житомирщини постановив закрити на 10 днів всі магазини міста


фото: reuters
Головний санлікар Житомирської області постановив закрити на 10 днів, починаючи з 17 квітня, всі в'їзди і виїзди з Житомира, а також всі магазини в місті

Питання обговорювали на позачерговому засіданні міськвиконкому 17 квітня, передає ZN.ua.

Однак міський голова Сергій Сухомлин заявив про те, що місцева влада не бачить можливості для виконання такої постанови. За словами Сухомлина, відповідну постанову він отримав вранці 17 квітня.

"Зокрема, ним передбачається закриття на 10 днів в'їздів і виїздів з Житомира, повне припинення руху громадського та приватного транспорту у його межах. Крім того, повинні бути закриті всі підприємства і установи, магазини (в тому числі і продуктові). Натомість міська влада має забезпечити всіх жителів 270-тисячного міста продуктами, товарами першої необхідності і медикаментами", - розповів Сухомлин.

За словами міського голови, він розуміє серйозність ситуації, яка зараз склалася,але підкреслює, що "такі заходи не передбачені навіть у період надзвичайного стану".

"Я не розумію абсолютно, як забезпечити місто, в якому проживає 270 тис. продуктами харчування на 10 днів... як будуть працювати лікарі, як вони будуть добиратися на роботу", - зазначив Сухомлин.

Він також додав, що ініціативи щодо закриття магазинів в інших містах призвели до утворення натовпів біля об'єктів торгівлі. А це прямо суперечить карантинним заходам.

"Я не бачу можливості на території Житомирської об'єднаної громади вводити такі жорсткі заходи. Це навіть не надзвичайний стан, який має право вводити Верховна Рада – це заходи навіть більш жорсткі, ніж не надзвичайний стан", - додав міський голова.

 

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати