live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бюджет 2020 ще раз переглянуть, - Немчінов


фото: glavcom
Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов розраховує, що державний бюджет на 2020 рік у майбутньому ще раз переглянуть

Про це він повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Кошти, які в цьому році були передбачені на секретаріат уряду, вони всі потрібні. Там все - від оновлення програмного забезпечення і закупівлі потрібних копіювальних машин до ремонтних робіт, режимно-секретних робіт і підтримки Української академії лідерства. Це дуже важке рішення, але, не скоротивши свої витрати, як можна пояснювати, що скорочуються витрати на культуру, освіту і спорт? Ми сподіваємося, що буде ще, як мінімум, один перегляд бюджету, і я сподіваюся на позитивний перегляд. Зараз бюджет секретаріату Кабміну - це бюджет виживання", - сказав Немчінов.

На запитання про завершення реформування директоратів у центральних органах виконавчої влади, міністр констатував, що з цим є проблеми.

"Ми навіть перед нашими європейськими партнерами мали зобов'язання щодо створення певної кількості директоратів, але ми це зупинили з дуже об'єктивних причин. У конкретній теперішній коронавірусній ситуації ми нічого не можемо робити, бо ми повинні витратити досить серйозні кошти на проведення конкурсів і на фонд оплати праці. Ми пішли на те, щоб кошти, які у нас були по економії на оплату фахівців з питань реформ, використовувати на інші потреби", - додав він.

Немчінов наголосив, що показник зі створення ще 70 директоратів у другому півріччі 2020 року уряд не виконає.

"З 2021 року передбачається, що буде повністю загальна бюджетна програма, і таким чином ми зможемо завершити формування директоратів", - зазначив міністр.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

 

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати