live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Укрзалізниця отримала 7 млрд грн збитку за перший квартал


фото: 5.ua
Укрзалізниця за підсумками першого кварталу 2020 року отримала збиток в розмірі 7 млрд грн. У документі зазначено, що на фінансово-економічні показники впливає припинення господарської діяльності з 11 березня

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на матеріали Кабміну.

Міністерство інфраструктури пропонує встановити для Укрзалізниці базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами 2019 року, в розмірі 30% (зараз - 90%).

"За результатами першого кварталу поточного року товариство отримало збитки на 7 млрд грн... У той же час, за прогнозами товариства, в зв'язку з необхідністю погашення кредитів і відсотків за ними (11 млрд грн і 3 млрд грн відповідно), дефіцит коштів на кінець року може скласти 16 млрд грн", - йдеться в тексті пояснювальної записки.

У документі також наголошується, що скорочення обсягів виробництва в Україні, зупинка роботи окремих підприємств-вантажовідправників і негативна кон'юнктура на міжнародних ринках призвели до зменшення загального вантажообігу в першому кварталі 2020 року на 4,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Для мінімізації негативних наслідків Укрзалізниця ввела режим простою для персоналу, призупинила планове підвищення зарплат, обмежила закупівлі матеріально-технічних ресурсів та послуг (крім критичних позицій), оптимізувала платежі.

У компанії заявили, що місцеві органи влади заборгували їй понад 500 млн грн компенсацій за перевезення пільгових категорій пасажирів. Це ставить під загрозу відновлення приміського сполучення після зняття карантину, кажуть в УЗ.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

 

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати