live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чехія планує розширити можливості для видачі віз українцям

Цього тижня в Україні поновили роботу ще 7 візових центрів чеських дипломатичних представництв, а також візова секція Посольства Чеської республіки в Києві, які розширює можливості видачі віз українським громадянам

Про це йдеться на сайті МЗС Чехії.

"Чеським компаніям бракує працівників з України. На жаль, ми наразі обмежені заходами, які вживає український уряд", - заявив міністр закордонних справ Томаш Петршичек.

Петршичек зауважив, що задоволений у зв’язку з тим, що з моменту відкриття чеського консульства у Львові 14 днів тому, кількість заяв на отримання віз зросла в десятки разів – близько 600 проти 60. Сервісно-візові центри будуть інтенсифікувати свою роботу.

Зазначається, що приймаються заяви на візи для сезонних працівників, медичних працівників, транспортників, працівників критичної інфраструктури, харчової промисловості тощо. Також приймаються заяви на отримання дозволів на проживання за програмою кваліфікованого працівника, якщо це стосується медичних або соціальних працівників, науковців. Можуть подаватися знову студенти і аспіранти та ряд інших категорій громадян.

Поновлено опрацювання заяв на отримання картки працівника, які були подані до оголошення надзвичайного стану в Чехії. Вони стосуються кількох тис. українських працівників, які отримають свої робочі візи.

Із 15 червня візовий центр у Львові поновить прийом заяв на отримання картки працівника у рамках Програми для кваліфікованих працівників після паузи, спричиненої запровадженням надзвичайного стану в Чешській Республіці.

  • Нагадаємо, із середини червня чехи знову отримають можливість вільно подорожувати по Європі без потреби здавати тест на коронавірус після прибуття

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати