Розстріл Майдану: ДБР повідомило про підозру ексберкутівцю


фото: bbc
Слідчі Управління з розслідування "справ Майдану" Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому працівнику полку міліції особливого призначення "Беркут"

Про це повідомила пресслужба відомства.

Ексберкутівець підозрюється:

  • у перевищенні влади та службових повноважень на виконання злочинного наказу;
  • в участі у вчиненні умисних вбивств та закінчених замахів на вбивство двох і більше осіб, вчинених за попередньою змовою групою осіб;
  • у заволодінні вогнепальною зброєю, яка використовувалась під час вчинення злочинів, за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання своїм службовим становищем;
  • у терористичному акті;
  • у незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій із застосуванням фізичного насильства.

Причетність підозрюваного до злочину було встановлено завдяки експертам Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз.

У зв’язку з переховуванням підозрюваного від органів, повідомлення про підозру було здійснено у спосіб, передбачений КПК.

У даний час організовується розшук зазначеного підозрюваного.

Відповідальність за злочини передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

  • Про підозру повідомили столичному експрокурору, діючому адвокату за притягнення до відповідальності невинних під час Майдану

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати