live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посилення фінансової стійкості банків: Шевченко назвав пріоритет роботи НБУ

За словами Кирила Шевченка, НБУ продовжуватиме заходи щодо посилення фінансової стійкості банків, зокрема посилення роботи з часткою проблемних кредитів у банківській системі

Про це голова Національного банку України Кирило Шевченко сказав з трибуни Верховної Ради перед голосуванням за його кандидатуру, передає ЕспресоTV.

"НБУ і далі продовжуватиме заходи щодо посилення фінансової стійкості банків, зокрема потрібно посилити роботу з часткою проблемних кредитів у банківській системі, яка сьогодні становить 48%", -сказав Шевченко.

Крім того, за словами Шевченка, політику НБУ буде спрямовано на забезпечення макрофінансової стабільності банківської системи. 

"У досягнення цілей макроекономічної стабільності та сталого розвитку інструмент інфляційного таргетування уже продемонстрував свою ефективність. Протягом років цей інструмент показав, що цей інструмент є ефективним за ряду умов", - зазначив він.

Проте, Шевченко додав, що в теперішніх умовах цей інструмент має відповідати не лише створенню макрофінансової стабільності, а й створенню подальших умов економічного зростання країни.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати