.

Джонсон: Росія не впливала на голосування за Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відкинув припущення про те, що на голосування про вихід з Європейського союзу вплинуло втручання Росії

Про це Джонсон сказав під час виступу в парламенті, повідомляє Reuters.

"Люди цієї країни не голосували за вихід з ЄС через тиск з боку Росії чи російське втручання - вони проголосували, тому що хотіли повернути собі контроль", - заявив Джонсон.

"Саме Британія веде світ у застереженні про російське втручання", - додав прем'єр, який був провідною фігурою в кампанії за Brexit.

Уряд відкинув будь-яку критику і заявив, що нема потреби в подальшому розгляді.

Читайте також: Джонсон розширює повноваження британської розвідки для протидії шпигунам з Росії та Китаю, - ЗМІ

"Ми категорично відкидаємо будь-які припущення про те, що Британія активно уникала розслідування проти Росії. Ми не боїмося діяти там, де це необхідно, щоб захистити Британію і наших союзників від будь-якої загрози", - заявив в парламенті міністр безпеки Джеймс Брокеншір.

Уряд заявив, що вжив заходів з часу проведення розслідування, яке було завершено в березні минулого року, і запропонує закон про протидію "ворожій державній діяльності" для більш ефективної протидії шпигунській загрозі.

Звіт парламентського комітету з розвідки і безпеки, опублікований у вівторок, показав, що Росія є ворожою державою, що представляє значну загрозу для Британії і Заходу на різних фронтах, і закликав розвідувальні служби розслідувати можливе втручання Росії в Brexit.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати