live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Львові встановили скульптуру, що возвеличує працю селянина

6-метрову інсталяцію "Руки селянина", що доглядають паросток, спорудили біля найбільшого у Західній Україні ринку сільськогосподарської продукції, де продають свої товари чимало дрібних та середніх фермерів

Про особливість скульптури "Еспресо-Захід" розповів директор ринку "Шувар" Іван Федишин.

"Зараз відбувається реконструкція прилеглої до ринку вулиці, і у нас виникла ідея встановити цю інсталяцію. Вона, за задумкою, мала б символізувала руки селянина, який доглядає паростки рослини. У даному випадку - помідора, хоча композиція достатньо абстрактна, і кожен може уявити собі щось своє. Головне, що ми хочемо досягти цим – це висловити шану і підтримку дрібним фермерам з цілої України, які вирощують продукцію і становлять значну частину не лише наших підприємців, але й виробників у цілій державі", – відзначив підприємець.

Ідея та проект цієї інсталяції належить команді ринку, а виконавцем стала міжнародна арт-платформа "Дивина".

Висота скульптури 6 метрів. Вона виготовлена з металу і покрита спеціальною світловідбиваючою фарбою так, що вночі при світлі фар буде цікаво підсвічуватись.

Нагадаємо, що ремонт вулиці Хуторівка, до якої примикає ринок, розпочався ще у січні цього року. Зараз вже відкрито першу частину, а остаточно завершити його планують до вересня 2020 року.

 

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати