live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна ще залежна від кредитів МВФ, - експерт

Україна поки що не готова зупинити співпрацю з МВФ, тому що для цього треба фінансувати видатки державного бюджету за рахунок грошей, які генерує економіка держави

Таку позицію висловив Борис Кушнірук, голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру, в ефірі програми “Про гроші” з Олександром Морщавкою на телеканалі “Еспресо”.

“Щоб припинити співпрацю з МВФ, потрібно проводити відповідальну бюджетну політику. Тобто жити лише за ті кошти, які ми справді заробила, які економіка сформувала. Тільки за таких умов можна відмовитись від співпраці з кредиторами”, - сказав Кушнірук.

Він пояснив, що за інших умов “доводиться йти і просити, щоб видавали нову допомогу, в тому числі і на рефінансування старих боргів”.

  • Міжнародний валютний фонд  10 червня схвалив надання Україні $5 млрд у межах кредитування за програмою stand-by терміном на 1,5 роки.

  • Україна офіційно  отримала перший транш МВФ у розмірі $2,1 млрд грн 12 червня.

  • До кінця року Україна розраховує на $700 млн Cвітового банку, $1,4 млрд від МВФ та 1,2 млрд євро за новою програмою макрофінансової допомоги від ЄС, кажуть у Мінфіні.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати